van Speijkstraat 3a

Aangekocht

2202 GJ Noordwijk

Bouwjaar

1998

Wonen

121 m2

Soort

Woonhuis

Kamers

5

Omschrijving

In het bruisende centrum van Noordwijk aan Zee, op een gewilde en rustige woonlocatie, nabij strand, zee en winkelvoorzieningen gelegen, in neoklassieke stijl uitgevoerd HERENHUIS (type 2 onder 1 kap) met een inpandige garage (ca. 15 m2), een slaap/werkkamer met eigen badkamer op de begane grond en een optie voor een zonnig dakterras van ca. 32 m2. Vanwaar u rondom uitzicht heeft over heel Noordwijk aan Zee. In de presentatie treft u een sfeer-impressie aan van dit unieke dakterras! De woning heeft een traditionele uitstraling, is goed onderhouden en aan de binnenzijde voorzien van alle wooncomfort. De woning verkeert voorts in uitstekende staat van onderhoud (buiten geschilderd in oktober 2020) en is voorzien van C.V. gasverwarming, volledige isolatie, hardhouten kozijnen en dergelijke. Deze woning is uitermate geschikt voor een gezin dan wel voor een combinatie van wonen met praktijk/kantoor aan huis.

Bouwjaar 1998
Perceeloppervlakte 66 m²
Woonoppervlakte ± 121 m²
Inhoud ± 451 m³

Indeling: Begane grond: Zij-entree, ruime hal met plavuizen vloer, inpandige garage met elektrische deuropener en aansluiting wasmachine en droger, meterkast met 3 fasen en glasvezelaansluiting, kamer die als slaapkamer/gastenverblijf/kantoor/praktijkruimte kan dienen, badkamer met douche en toilet met externe ventilatie.
1e etage: Overloop, hal, luxe toilet, zeer ruime U-vormige doorzon woon-/eetkamer (± 45 m²) met plavuizenvloer met vloerverwarming, een nette en lichte design open-keuken (Poggenpohl) in U-opstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur, zonnig terras (ca. 6 m2) aan de achterzijde gelegen en direct bereikbaar vanuit de keuken.

2e etage: Overloop, met optionele toegang tot het dakterras, wasmachine-aansluiting, C.V. gasafdeling, nette badkamer met ligbad, douchecabine, (2e) toilet en wastafelmeubel, ruime hoofdslaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand, grote 2e en kleinere 3e slaapkamer.

Het optionele dakterras heeft een oppervlakte van ca 32 m² en biedt naast een zeer zonnige ligging een uniek en vrij uitzicht over Noordwijk aan Zee.

Kenmerken

Overdracht

Status
Aangekocht
Vraagprijs
€ 549.500,- k.k.
Transactieprijs
€ 522.250,-
Prijs per m2
€ 4.316,-
Aankoopdatum
1 december 2020

Bouwvorm

Soort woonhuis
Herenhuis
Bouwjaar
1998

Oppervlakte & inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
121 m2
Inhoud
451 m3

Roy van der Meer

NVM Makelaar
Afbeelding van Roy van der Meer

Ook een woning kopen met onze hulp?

Naam(Vereist)
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier